neoforum.gr



Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες




Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 169 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΕΤΖΚ...........ωρα ανασυνταξης τα πετρελαια περιμενουν!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 23, 2012 11:13 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Πέμ Δεκ 15, 2011 3:57 pm
Δημοσιεύσεις: 78
Κυριε drag η προηγουμενη παρεμβαση μου ηταν μονο και μονο επειδη εκ πειρας θεωρησα οτι η προταση που ειχε γινει σιγουρα δε θα περπαταγε - οπως και δεν περπατησε-και καλο θα ηταν για λογους συντομιας να αλλαξει ωστε να τελειωνουμε και να μπει το χαρτι στο ταμπλο-οπως και τελικα εγινε.Η προταση αλλαξε , απ οτι μας λετε και απ οτι μαθαινουμε και εγινε αποδεκτη.
Ειμαι 15 χρονια στα χαρτια και κατι ξερω απο διαπραγματευσεις. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Παντα η πρωτη προταση απορριπτετε οποια και αν ειναι αυτη. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Για να την αποδεχτουν παει να πει οτι ειναι καλυτερη απο την πρωτη. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Δεν καταλαβαινω τους δικους σας ενδοιασμους....εκτος αν ειστε εργαζομενος οποτε μαλλον βρισκοσαστε σε λαθος χωρο.Απο δω μεσα δε θα κερδισετε τιποτα.
Ας αφησουμε τα πραματα να κυλησουν και αν τελος παντων καποιος η καποιοι θελουν να κανουν καποιες ενεργειες κανεις δεν τους εμποδιζει,αλλα ας γινουν ολα με καποια διακριτικοτητα γιατι αν ερθει η ωρα να ξαναμπει το χαρτι στο ταμπλο θα ψαχνουμε να βρουμε αγοραστες με τα κυαλια με τοσα που σερνετε στην εταιρια.....


Κορυφή
 Προφίλ  
 

 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΕΤΖΚ...........ωρα ανασυνταξης τα πετρελαια περιμενουν!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 23, 2012 1:03 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Δευτ Σεπ 12, 2011 8:25 pm
Δημοσιεύσεις: 365
συμφωνω και με daidalos και με dragflex
ας καταλαβουν επιτελους οι υπευθυνοι τι γραφω στο θεμα και ας σοβαρευτουν
εχουν μοναδικη ευκαιρια η εταιρια να ξαναξεκινησει καθαρη απο χρεη-δανεια κτλ.την παραγωγη
δοξα το θεο κοιτασματα στην ελλαδα εχουμε μπολικα
αυτη τη φορα θα υπαρχει ομως ελεγχος απο τους μετοχους και ειναι επιτελους θα ελεγα αναγκαιο να υπαρχει και μελος εκπροσωπος των μετοχων σε επομενα ΔΣ
οπως εχει γινει σε αλλες εταιριες
τερμα η αλογιστη σπαταλη-διοικηση εις βαρος των μετοχων ;)


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΕΤΖΚ...........ωρα ανασυνταξης τα πετρελαια περιμενουν!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 23, 2012 5:12 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Δευτ Οκτ 26, 2009 5:37 pm
Δημοσιεύσεις: 47
@daidalos
για το αν υπαρχουν αγοραστες δεν εξαρταται απο εμας αλλα απο την εταιρεια!
και η εταιρεια εχει δειξει με ξεκαθαρο τροπο ποσο σοβαρη ειναι κι αυτη και ο μεγαλομετοχος!
ας μην επαναλαμβανουμε τα ιδια και τα ιδια λεγομενα τους και ανακοινωσεις τους κατα καιρους!
και ενα παιδι δημοτικου θα μπορουσε να καταλαβει περι τινος προκειται!
επισης τα πραγματα απο μονα τους κυλανε, ευτυχως γι αυτους ειμαστε αμετοχοι!
και συγνωμη αλλα τι σερνουμαι στην εταιρεια?
ο Dragflex φταιει εαν τον λεει πινοκιο?
η εγω ιδιοφυια???
προσωπικα δεν κρυβομαι απο κανεναν!και οταν παω απο την εταιρεια τα ιδια λεω παλι!

@εργατη
συμφωνω απολυτα να μπει καποιος εκπροσωπος μας στο Δ.Σ. αλλα εδω δεν μπορουμε να κανουμε αλλα ποιο βασικα πραγματα θα κανουμε αυτο!
το ιδιο ασοβαροι ειμαστε κι εμεις !

@hepapis
σου χει ταξει μαλλον πολλα ο πετζετακις για να σιωπεις!σεβαστο!αλλιως δεν μπορω να δικαιολογησω τις τοπραξεις σου βαση του μυαλου σου!ξερεις οτι σε "παρακολουθω" με τα αυτια ανοιχτα και το στομα κλειστο αλλα και η υπομονη εχει και τα ορια της!ολοι κοπους εχουμε βαλει!αλλος χ αλλος 10χ!λιγη σημασια εχει γιατι τα πραγαματα ειναι θεμα σεβασμου!
βεβαια στις business δεν υπαρχει σεβασμος!
μεσα απο τη γνωριμια μου μαζι σας εμαθα πολλα και αν δεν εχω δυναμη να κανω τιποτα δεν με πειραζει αυτα που εχω να πω θα τα πω και μεσω
των φορουμ αλλα και live!

οταν βρεις χρονο πες μου να σε φερω σ επαφη με πρωην στελεχη της πετζετακις για ν ακουσεις απ ολες τις πλευρες τις ιστοριες και δοξα το θεο εξυπνος ανθρωπος εισαι θα κρινεις!
γιατι εαν τ ακους μονο απο τον πετζετακι και την εταιρεια δεν εχει νοημα!


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΕΤΖΚ...........ωρα ανασυνταξης τα πετρελαια περιμενουν!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 23, 2012 11:44 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Τετ Απρ 13, 2011 11:48 am
Δημοσιεύσεις: 264
@ gkardr6.........το μονο που καταλογιζω στην διοικηση ειναι που δεν βγαινει να ενημερωσει αυτους που επενδυσαν στην εταιρια και ωρες-ωρες η αγανακτιση σαν την δικη σου ειναι δικαιολογημενη.Ειναι ομως τοσο μπλεγμενα τα πραγματα που απο μια μερια εχει δικιο.........αλλωστε και οι συμμετεχοντες σε αυτην την παρεα δεν εχουν δωσει και τα καλυτερα δειγματα σοβαροτητας.........Σκεφτητε μονο ενα πραγμα......τα οικονομικα ΚΕΦΑΛΙΑ και ολοι οι ηγετες στην Ελλαδα και την ΕΕ προσπαθουν να σωσουν την Ελλαδα και μεταξυ μας.....δεν κανουν και την καλυτερη δουλεια.......ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΝ,,,ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΚΡΙΤΙΚΗ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ......αλλα συνεχιζουν. Αν αντι για την Ελλαδα μιλησουμε για ΠΕΤΖ ( αλλαξτε λιγο την κλιμακα) σας θυμιζει τιποτα το περιβαλλον? Μια απο τα ιδια.
Δεν δικαολογουνται ομως οι βρισιες και τα παιδιαρισματα σαν τα μωρα που τους πηραν το γλυφιτζουρι. Οποιως θελει κατι να πει ας παει στην Συγγρου να το πει ασχετα αν εχει μια μετοχη το 2-5-10%. Φτηνες εξυπναδες ειναι για τζαμπα μαγκες. Το ποια ειναι η ιδιοκτησια ,η εταιρεια τοξεραμε οταν επενδυσαμε η οταν καποιοι βρηκαν εκει δουλεια ουτε ομως στις ΕΓΣ ακουσα κανεναν να τα λεει χυμα ουτε στις συναντησεις με τα σωματεια τις τελευταιες βδομαδες ειπε κανεις κατι τεκμηριωμενο.
GKARDR6 μαζι με τον HEPAPI και εγω θα τα αρπαξω απο τον Πετζ...οποτε εχω κινητρο για αυτα που λεω και πιστευω .....οσο για τα πρωην στελεχη ,,,οταν δεν ηταν πρωην τι εκαναν...αλλα ειπαμε ολοι ειμαστε προπονητες-προεδροι-φτηνοκριτικοι γιατι εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια λεγονται. Νασται καλα και ο Θεος μαζι σας.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΕΤΖΚ...........ωρα ανασυνταξης τα πετρελαια περιμενουν!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μαρ 23, 2012 11:45 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Τετ Απρ 13, 2011 11:48 am
Δημοσιεύσεις: 264
@ gkardr6.........το μονο που καταλογιζω στην διοικηση ειναι που δεν βγαινει να ενημερωσει αυτους που επενδυσαν στην εταιρια και ωρες-ωρες η αγανακτιση σαν την δικη σου ειναι δικαιολογημενη.Ειναι ομως τοσο μπλεγμενα τα πραγματα που απο μια μερια εχει δικιο.........αλλωστε και οι συμμετεχοντες σε αυτην την παρεα δεν εχουν δωσει και τα καλυτερα δειγματα σοβαροτητας.........Σκεφτητε μονο ενα πραγμα......τα οικονομικα ΚΕΦΑΛΙΑ και ολοι οι ηγετες στην Ελλαδα και την ΕΕ προσπαθουν να σωσουν την Ελλαδα και μεταξυ μας.....δεν κανουν και την καλυτερη :D :D :D δουλεια.......ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΝ,,,ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΚΡΙΤΙΚΗ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ......αλλα συνεχιζουν. Αν αντι για την Ελλαδα μιλησουμε για ΠΕΤΖ ( αλλαξτε λιγο την κλιμακα) σας θυμιζει τιποτα το περιβαλλον? Μια απο τα ιδια. :idea: :idea: :idea:
Δεν δικαολογουνται ομως οι βρισιες και τα παιδιαρισματα σαν τα μωρα που τους πηραν το γλυφιτζουρι. Οποιως θελει κατι να πει ας παει στην Συγγρου να το πει ασχετα αν εχει μια μετοχη το 2-5-10%. Φτηνες εξυπναδες ειναι για τζαμπα μαγκες. Το ποια ειναι η ιδιοκτησια ,η εταιρεια τοξεραμε οταν επενδυσαμε η οταν καποιοι βρηκαν εκει δουλεια ουτε ομως στις ΕΓΣ ακουσα κανεναν να τα λεει χυμα ουτε στις συναντησεις με τα σωματεια τις τελευταιες βδομαδες ειπε κανεις κατι τεκμηριωμενο.
GKARDR6 μαζι με τον HEPAPI και εγω θα τα αρπαξω απο τον Πετζ...οποτε εχω κινητρο για αυτα που λεω και πιστευω .....οσο για τα πρωην στελεχη ,,,οταν δεν ηταν πρωην τι εκαναν...αλλα ειπαμε ολοι ειμαστε προπονητες-προεδροι-φτηνοκριτικοι γιατι εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια λεγονται. Νασται καλα και ο Θεος μαζι σας. :lol: :lol: :lol:


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΕΤΖΚ...........ωρα ανασυνταξης τα πετρελαια περιμενουν!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 24, 2012 7:02 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Πέμ Οκτ 27, 2011 1:30 pm
Δημοσιεύσεις: 77
gkardr6 έγραψε:
@hepapis
σου χει ταξει μαλλον πολλα ο πετζετακις για να σιωπεις!σεβαστο!αλλιως δεν μπορω να δικαιολογησω τις τοπραξεις σου βαση του μυαλου σου!ξερεις οτι σε "παρακολουθω" με τα αυτια ανοιχτα και το στομα κλειστο αλλα και η υπομονη εχει και τα ορια της!ολοι κοπους εχουμε βαλει!αλλος χ αλλος 10χ!λιγη σημασια εχει γιατι τα πραγαματα ειναι θεμα σεβασμου!
βεβαια στις business δεν υπαρχει σεβασμος!
μεσα απο τη γνωριμια μου μαζι σας εμαθα πολλα και αν δεν εχω δυναμη να κανω τιποτα δεν με πειραζει αυτα που εχω να πω θα τα πω και μεσω
των φορουμ αλλα και live!

οταν βρεις χρονο πες μου να σε φερω σ επαφη με πρωην στελεχη της πετζετακις για ν ακουσεις απ ολες τις πλευρες τις ιστοριες και δοξα το θεο εξυπνος ανθρωπος εισαι θα κρινεις!
γιατι εαν τ ακους μονο απο τον πετζετακι και την εταιρεια δεν εχει νοημα!


Καλημέρα σε όλους,
Dear gkardr
1. Ο μόνος λόγος που ασχολήθηκα με την ιστορία αυτή στα forums - όπως ξέρεις από πρώτο χέρι - ήταν για την προστασία των συμφερόντων των μικρομετόχων. Το έχω σκυλομετανιώσει μιας από την μια έχω τον συμπαθή εργάτη να με ειρωνεύεται και από την άλλη εσένα να μου λες ότι τα παίρνω ή θα τα πάρω. ΄
2. Είναι σίγουρο ότι το γήπεδο που παίζεται το παιχνίδι σίγουρα δεν είναι τα φορουμς αλλά οι γαμημένες θεσμικές διαδικασίες (για τις οποίες σου έχω γράψει εσένα προσωπικά τουλάχιστον 2 φορές). Αρα η εκτόνωση είναι το μοναδικό που μπορείς να πάρεις γραφοντας εδώ gkardr.
3. Εάν είχα μυαλό θα είχα κάνει καλύτερη επιλογή στην επένδυσή μου.
4. Να μην έχεις υπομονή με κανέναν. Να κάνεις αυτό που θέλεις όχι χρησιμοποιώντας όμως το θυμικό σου αλλά το μυαλό σου.
5. Το ζητούμενο σε αυτή την φάση δεν είναι η κριτική αλλά η οριστική λύση. Συνεπώς είτε μιλήσω είτε όχι με τ α τέως στελέχη αυτό δεν προσθέτει αξία στην δράση μου.
6. Δυστυχώς όπου "φτώχια και γκρίνια" και το "πολύ γαρ της θλίψης γεννά παραφροσύνη"
7. Επειδή η δική μου υπομονή σήμερα τελείωσε όποιος με ξαναμεμφθεί δημόσια θα έχει νέα μου από τον εισαγγελέα.-


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΕΤΖΚ...........ωρα ανασυνταξης τα πετρελαια περιμενουν!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 24, 2012 8:44 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Τετ Απρ 13, 2011 11:48 am
Δημοσιεύσεις: 264
@ hepapis.....................ειμαι αλλεργικος στην εκφραση " εγω σουταλεγα" !!!!! και δεν την χρησιμοποιω. Δεν αξιζει τον κοπο να παθαινεις ταπηροκρανιαση ουτε για ολο το τσαι της Κινας!!!
Αληθεια στην εταιρεια μονο κιτρινοι/σχιστοματηδες δεν παρελασαν ( ειδατε ευρωΠΕΟΥΣ... ινδιανους και Ινδους ) αλλα ποτε δεν ειναι αργα!!!
Επειδη λοιπον σερνωνται και εγκεφαλικα...εχεις περασει και την μετεφηβικη ηλικια γραψτα εκει που πρεπει..
Ωραια μερα ειναι στο λεκανοπεδιο, παρε την καλη σου....πανε για καμμια μαριδουλα και ουζακι.....κερασε την και ενα παγωτο ..ντουντουρμα να σε λεγω και cool down Ο εισαγγελεας θαχει δουλεια με αλλα θεματα της ΠΕΤΖ :D :D :D :D :D :D
HAVE A NICE DAY (που θα παει δεκατη φορα θα δωσω θα το παρω το lower).


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΕΤΖΚ...........ωρα ανασυνταξης τα πετρελαια περιμενουν!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 24, 2012 10:48 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Δευτ Σεπ 12, 2011 8:25 pm
Δημοσιεύσεις: 365
καλημερα συμφωνω με πυθια
κυριε hepapi δεν σας ειρωνευτηκα
εσεις π με αποκαλεσατε ''παπα...κο'και μετα το αλλαξατε βεβαια οπως επισης με ειρωνευτηκατε γραφοντας
'΄'πλανητης γη καλει εργατης''
αυτο για να μη λεμε ο,τι μας συμφερει
δεν εχω προσωπικα με κανεναν αποψεις γραφουμε ουτε βριζω κανεναν
καλημερα
το νεο θεμα το ανοιξα οχι για διαξιφισμους αλλα για ανταλλαγη αποψεων-πληροφοριων οποιος ξερει κατι πανω στο θεμα που μας καιει ολους
αν καποιος γνωριζει κατι ας το γραφει


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΕΤΖΚ...........ωρα ανασυνταξης τα πετρελαια περιμενουν!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 24, 2012 11:38 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Σάβ Δεκ 24, 2011 3:28 pm
Δημοσιεύσεις: 104
αγαπητοί κύριοι,
σίγουρα δεν είμαστε δημοσιογράφοι που άπλα γράφουν τη γνώμη τους!!
σίγουρα δεν είμαστε έξω από το χορό όπως λένε κάποιοι!!
σίγουρα όλοι κάτι έχουμε πάρει ή περιμένουμε να πάρουμε!!
σίγουρα οι περισσότεροι είστε αξιόλογα άτομα και επαγγελματίες σε ότι κάνετε!!
σίγουρα δεν πλασάρουμε τους εαυτούς μας !!!
απειλείται με εισαγγελείς ο ένας τον άλλον όταν δεν έχετε ζητήσει παρέμβαση εισαγγελέα για τα παραμύθια που έχετε φάει τόσο καιρό????
σας ενδιαφέρει εάν αυτός που γράφει είναι εργάτης ή μέτοχος και όταν γράφει κάτι που τσούζει!! Απειλείται!!!

τώρα ψάξτε να βρείτε ποιος είμαι ''εγώ'' ποιος είναι ο ''άλλος'' που τολμάει έστω και με αυτό τον τρόπο να πει αλήθειες ...
εγώ έχω ζήσει την εταιρία από μέσα,πιστέψτε με είναι σαν το δημόσιο πραγματικά!!
όλα τα κακά τα ρίχνουν σε όποιον φεύγει και όλα τα δύσκολα σ αυτόν που ήρθε....
όλοι βλέπουν το δέντρο και όχι το δάσος!!!!

Τώρα εάν φταίει ο ΠΙΝΟΚΙΟ ή οι Illuminati που παρουσιάζονται κατά διαστήματα, μονό εάν μπει εισαγγελέας θα το μάθουμε ....


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΕΤΖΚ...........ωρα ανασυνταξης τα πετρελαια περιμενουν!!!
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Μαρ 24, 2012 11:49 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Δευτ Σεπ 12, 2011 8:25 pm
Δημοσιεύσεις: 365
ετσι ειναι συμφωνω απολυτως
αντι ναμασταν ενωμενοι εμεις τσακωνομαστε μεταξυ μας
ΚΑΤΑΝΤΙΑ
γιαυτο λεω ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ
για προβατα μας εχουν ΤΟΥΣ ΔΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΥΤΟ
ας μασαμε τωρα το σανο και ας προσευχομαστε να μας σωσουν οι ''μεσσιες''παλι
αφου δε ζηταμε ΕΠΙΣΗΜΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ παρα ακουμε συνεχεια τα γνωστα τροπαρια
''απο μηνα σε μηνα,κοντευουμε,πριν το πασχα,οπου ναναι,ολα πανε καλα,μην ανησυχειτε''κτλ.
ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΑΝ ΜΕΤΟΧΟΙ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ


Κορυφή
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 169 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Ελληνική μετάφραση από το phpbb2.gr