neoforum.gr



Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες




Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 47 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανοιχτή Πρόσκληση σε Συνάντηση...Φίλων του neoforum.gr...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιουν 06, 2010 9:35 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Τετ Απρ 15, 2009 8:55 pm
Δημοσιεύσεις: 1145
Kamosiremasen


Κορυφή
 Προφίλ  
 

 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανοιχτή Πρόσκληση σε Συνάντηση...Φίλων του neoforum.gr...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιουν 06, 2010 10:41 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Πέμ Μαρ 26, 2009 12:31 am
Δημοσιεύσεις: 3653
Καλησπέρα σας,

ήταν μια πολύ ωραία συνάντηση… :D

Χάρηκα πολύ που γνώρισα φίλους του neoforum.gr που ήταν εκεί.

Η τοποθετήσεις όλων ήταν ενδιαφέρουσες.

Ελπίζω την επόμενη φορά να είμαστε ακόμα περισσότεροι :!:

Καλή εβδομάδα εύχομαι να έχουμε…

_________________
Oι απόψεις μου και οι γνώμες μου δεν αποτελούν προτροπές ή συστάσεις για αγορά , πώληση ή διακράτηση μετοχών, ομολόγων, παραγώγων και νομισμάτων.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανοιχτή Πρόσκληση σε Συνάντηση...Φίλων του neoforum.gr...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Ιουν 06, 2010 11:36 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 08, 2009 10:30 pm
Δημοσιεύσεις: 68
ένα μεγάλο μπράβο σε όλους και ιδιαιτέρως στον κο Μαρίνη που "βγήκε μπροστά", χωρίς περιστροφές και με δια ταύτα

οι εκτός Αθηνών να ξέρετε ότι ζηλεύουμε, αλλά ευτυχώς δεν μας ξεχνάτε

καλή συνέχεια και προσοχή γιατί όντως το παιχνίδι έχει γίνει πολύ άγριο


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανοιχτή Πρόσκληση σε Συνάντηση...Φίλων του neoforum.gr...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιουν 07, 2010 1:44 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Δευτ Απρ 13, 2009 7:00 pm
Δημοσιεύσεις: 2497
δυστυχώς ειχα μια υποχρέωση που δεν αναβαλλόταν (πηγα να πω στα παιδιά και του χρόνου καταλάθος...)

την άλλη φορά θα παρευρεθώ

_________________
Groing Old is more than a than a bad habit which a busy person has no time to form


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανοιχτή Πρόσκληση σε Συνάντηση...Φίλων του neoforum.gr...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιουν 07, 2010 8:45 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Τετ Απρ 01, 2009 11:10 pm
Δημοσιεύσεις: 2262
Καλλίμαχος έγραψε:
Τελικά δε τα κατάφερα να έρθω στη συνάντηση λόγω υποχρεώσεων κάποια άλλη φορά σίγουρα

Μαρίνη δες σε παρακαλώ την τοποθέτησή μου σελ 63 για τον s/p στο μίτο μεγαλύτερο Ράλι όλων των εποχών στου 666

ευχαριστώ

Ενδιαφερουσα η αποψη του φιλου Καλλιμαχου.........Αξιζει της ΜΕΓΙΣΤΗΣ ΠΡΟΣΟΧΗΣ ΜΑΣ...........


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανοιχτή Πρόσκληση σε Συνάντηση...Φίλων του neoforum.gr...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιουν 07, 2010 9:08 am 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Παρ Μάιος 08, 2009 10:11 pm
Δημοσιεύσεις: 725
Τοποθεσία: Αθήνα
Φίλε Μαρίνο τα διαγράμματα αυτά του sp500 δεν λένε την αλήθεια. Η ΑΛΗΘΕΙΑ είναι πολύ χειρότερη. Αρκεί να μετατρέψουμε τις τιμές του δείκτη σε δολαριακό δείκτη ή σε ευρώ για να βγάλουμε από τη μέση το απίστευτο τύπωμα δολαρίων που έχει προηγηθεί. Εκεί θα δούμε ότι οι 1550 του 1999 και οι 1550 του 2007 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ. Οι 1550 του 2007 αξίζουν λιγότερο....

Οπότε δεν μιλάμε καν για διπλή κορυφή... Αλλά για ξεκάθαρο πολυετές bear market. ΑΛΛΑ...

Δεν ξέρω πως να στο τεκμηριώσω αλλά είναι απλά ένα ΕΝΤΟΝΟΤΑΤΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ, ότι αυτό θέλουν να δούμε φίλε. Αυτό πια το έχουν δει ΟΛΟΙ και αυτό πια με ανησυχεί ότι κάτι μας ξεφευγει. ΟΛΟΙ πια μιλάνε για νέα χαμηλα σε sp για ευρώ δολάριο 1 προς 1 για νέα χαμηλά σε ελλάδα ισπανία βρεττανία κλπ... ΟΛΟΙ.

ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ότι το πανίσχυρο χρήμα καθοδηγεί το κοπάδι μέσω του ψυχολογικού κλίματος που δημιουργεί αφού όλα τα ΜΜΕ είναι δικά του. Bloomberg Cnbc CNN καλά για Ελλάδα δεν το συζητώ......

Κάτι δεν μου κολλάει...

ΤΟ ΓΑΜΟΣΚΥΛΟ τι λέει?

_________________
There are two ways to conquer and enslave a nation. One is by the sword. The other is by debt. John Adams (1735-1826)
Join the zeitgeist movement - http://thezeitgeistmovement.com/


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανοιχτή Πρόσκληση σε Συνάντηση...Φίλων του neoforum.gr...
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιουν 07, 2010 9:23 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Τετ Απρ 01, 2009 11:10 pm
Δημοσιεύσεις: 2262
ΦΙΛΕ Alonedriver ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΜΑΧΗΣ ΟΧΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΩΝ. Ειναι ΤΡΟΜΕΡΑ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ να δημοσιοποιω τις κινησεις μου. Παντως οπως ειπα και χτες στην ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ σημερα ξεκινησα την ημερα μου long........Το γαμοσκυλο λεει οτι καπου εδω θα προσπαθησουν να μας πεισουν οτι παμε για τριπλο πατο. Ομως προσπαθω να λειτουργω με ΤΑΧΥΤΑΤΑ ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΤΙΚΑ. Ειναι ΤΡΟΜΕΡΑ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ να γραφω τις σκεψεις μου ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ.ΜΠΟΡΕΙ να καταστρεψω οικονομικα καποιους φιλους.ΠΕΡΙΣΚΕΨΗ και ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 47 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] και 494 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Ελληνική μετάφραση από το phpbb2.gr