neoforum.gr



Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες




Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 161 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΞΕΦΟΡΤΩΜΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 09, 2010 1:08 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ Απρ 20, 2009 2:28 pm
Δημοσιεύσεις: 406
roben έγραψε:
Φίλε frenchie η μόνη μου ένσταση με όσα έγραψες είναι για "αυτούς που παρασύρθηκαν από τα γραφόμενα".

Φιλε roben, για την ακριβεια ειπα "ΙΣΩΣ με τα γραφομενα εχουν παρει κοσμο στο λαιμο τους"
roben έγραψε:
Δεν αντιλέγω ότι ίσως υπάρχουν ακόμα (;) τέτοιοι, εαν όμως ισχύει, οφείλουν από σεβασμό στον εαυτό τους να φύγουν από το χρηματιστήριο τρέχοντας και να μην ξανακοιτάξουν ποτέ πίσω.

Δυστυχως υπαρχουν φιλε, και αν η μεριδα τους δε κοκκινισει δε φευγουν

roben έγραψε:
Επι της ουσίας, την γνώμη μου την έχω εκφράσει, μέχρι να λυθεί το πρόβλημα του δανεισμού και του χρέους, χρηματιστηριακά και κυρίως στις τράπεζες θα υποφέρουμε.
Θεωρώ ότι το δίμηνο Μάρτη - Απρίλη που θα χρειαστούμε και τα πολλά, θα έχουμε στο ΧΑΑ εκπτώσεις...

Συμφωνω μαζι σου, αν και υπαρχουν πολλα ζητηματα να λυθουν. Το να λυθει το θεμα του δανεισμου πχ, ναι, αλλα με τι επιτοκια :?: ;) Η αναχρηματοδοτηδη του χρεους των τραπεζων προς την ΕΚΤ? Εχουμε δρομο μπροστα μας

_________________
Μην τα βάζεις με ηλίθιους. Σε κατεβάζουν στο επίπεδό τους και σε κερδίζουν ευκολα λόγω εμπειρίας


Κορυφή
 Προφίλ  
 

 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΞΕΦΟΡΤΩΜΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 09, 2010 3:09 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Κυρ Ιουν 14, 2009 9:50 pm
Δημοσιεύσεις: 193
φιλε frenchie
νομιζω οτι 1-2% δεν ειναι και καμμια φοβερη ανακριβεια :)

εν παση περιπτωσει δεν εχω προθεση να εμπλακω σε αντιπαραθεσεις 8-)


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΞΕΦΟΡΤΩΜΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 09, 2010 3:33 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ Απρ 20, 2009 2:28 pm
Δημοσιεύσεις: 406
jordan έγραψε:
φιλε frenchie
νομιζω οτι 1-2% δεν ειναι και καμμια φοβερη ανακριβεια :)

εν παση περιπτωσει δεν εχω προθεση να εμπλακω σε αντιπαραθεσεις 8-)


Φιλε ουτε κι εγω εχω τετοια προθεση, αλλα αλλο το 30% και αλλο το 26%, το οποιο ηταν τραβηγμενο απο τα μαλλια και το γνωριζεις πολυ καλα αυτο ;) Αν μιλαγαμε για 20% θα συμφωνουσα. Επισης ανακριβεια ηταν οτι η ΑΛΦΑ ειχε κανει και κατω απο 6 ευρω πριν απο λιγο καιρο. Δε το εγραψες εσυ αυτο, αλλα μια και απαντησες εσυ στη τοποθετηση μου, πηραν και σενα τα σκαγια :D
Η ουσια ομως φιλε jordan ηταν αλλη οπως καταλαβαινεις, η αθλια πραξη της μεταφορας της απαντησης μου σε αλλη στηλη ;)

_________________
Μην τα βάζεις με ηλίθιους. Σε κατεβάζουν στο επίπεδό τους και σε κερδίζουν ευκολα λόγω εμπειρίας


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΞΕΦΟΡΤΩΜΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 09, 2010 3:56 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Κυρ Ιουν 14, 2009 9:50 pm
Δημοσιεύσεις: 193
frenchie
δεν ειναι η πρωτη φορα :)
καποτε χωθηκα να σωσω ενα παππου
απο εναν διμετρο τατουαζακια που του ειχε ορμηξει σ ενα περιπτερο :shock:
κι αυτος αφησε τον γερο και τα εβαλε μαζι μου
με καρφωσε Ευτυχως στη μυτη με ενα στυλο...κουσουρια ;)
υγ
οντως δεν εκανε κατω απο 6.. παραμελησα να σου δωσω δικιο σ αυτο ;)
σε καθε περιπτωση τα κερδη ηταν πολυ γρηγορα για Οποιον ηταν τοσο μαγκας :shock:


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΞΕΦΟΡΤΩΜΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 09, 2010 4:00 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ Απρ 20, 2009 2:28 pm
Δημοσιεύσεις: 406
jordan έγραψε:
οντως δεν εκανε κατω απο 6.. παραμελησα να σου δωσω δικιο σ αυτο ;)
σε καθε περιπτωση τα κερδη ηταν πολυ γρηγορα για Οποιον ηταν τοσο μαγκας :shock:

no problem mate :!: :D

_________________
Μην τα βάζεις με ηλίθιους. Σε κατεβάζουν στο επίπεδό τους και σε κερδίζουν ευκολα λόγω εμπειρίας


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΞΕΦΟΡΤΩΜΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 09, 2010 6:17 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Δευτ Μάιος 25, 2009 8:05 pm
Δημοσιεύσεις: 9
ΜΠΡΑΒΟ ΚΥΡΙΕ FRENCHIE ΠΙΑΣΑΤΕ ΤΟ ΣΦΥΓΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΑΞΙΟΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΩΝ.
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΕΙ ΠΕΡΑ ΟΜΩΣ ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΠΕΡΙΑΥΤΟΛΟΓΕΙΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕΙΩΣΕΤΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΒΑΓΓΕΛΗ ΔΕΙΧΝΩΝΤΑΣ ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΒΓΑΖΩΝΤΑΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΔΟΣΕΙΣ ΚΑΚΙΑΣ.
ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο VERDADEIRO KAI ΠΟΣΟ ΜΕΣΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΣΤΙΣ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΤΟΥ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ.
ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΠΕΣΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ.
ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΑΥΤΟΛΟΓΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ BOOM ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΣΕΙΣ. ΑΦΗΣΤΕ
ΚΑΤΑ ΜΕΡΟΣ ΤΙΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΞΕΦΟΡΤΩΜΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 09, 2010 7:43 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ Απρ 20, 2009 2:28 pm
Δημοσιεύσεις: 406
dimitrisza έγραψε:
ΜΠΡΑΒΟ ΚΥΡΙΕ FRENCHIE ΠΙΑΣΑΤΕ ΤΟ ΣΦΥΓΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΑΞΙΟΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΩΝ.
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΕΙ ΠΕΡΑ ΟΜΩΣ ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΠΕΡΙΑΥΤΟΛΟΓΕΙΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕΙΩΣΕΤΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΒΑΓΓΕΛΗ ΔΕΙΧΝΩΝΤΑΣ ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΒΓΑΖΩΝΤΑΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΔΟΣΕΙΣ ΚΑΚΙΑΣ.
ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο VERDADEIRO KAI ΠΟΣΟ ΜΕΣΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΣΤΙΣ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΤΟΥ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ.
ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΠΕΣΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ.
ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΑΥΤΟΛΟΓΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ BOOM ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΣΕΙΣ. ΑΦΗΣΤΕ
ΚΑΤΑ ΜΕΡΟΣ ΤΙΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.

Φιλε μου, πιστευω οτι ο κ Verdadeiro δεν εχει αναγκη αυτοκλητων δικηγορων. Εαν τον εχω μειωσει, μπορει να βγει ο ιδιος και να υπερασπισει τον εαυτον του. Αρα δε βλεπω το λογω να τραβατε κανα ζορι εσεις. Αν παλι σας κουρασα, δε σας υποχρεωσα να διαβαζετε τα γραπτα μου, οπως εγω ποτε δεν εχω ασχοληθει με τα δικα σας. Οσο για εμπαθειες, κακιες,και περιαυτολογιες μαλλον στον υπνο σας τα ειδατε, αλλα σιγουρα οχι εδω. Και βεβαια δεν ανεχομαι απο ΚΑΝΕΝΑΝ να μου πει τι θα γραψω η αν θα λιβανισω. Λιβανιστε εσεις αν και οσο θελετε. Παρα ταυτα ευχομαι παντα οι δημοσιευσεις του κ verdadeiro να σας βοηθουν και να περνατε ταμειο :roll:

_________________
Μην τα βάζεις με ηλίθιους. Σε κατεβάζουν στο επίπεδό τους και σε κερδίζουν ευκολα λόγω εμπειρίας


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΞΕΦΟΡΤΩΜΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 09, 2010 8:05 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Δευτ Απρ 20, 2009 2:28 pm
Δημοσιεύσεις: 406
Και επειδη ειπα οτι δε ξαναγραψω στις στηλες του κ VERDADEIRO, μεταφερω δημοσιευση του απο τη δικη του στηλη η οποια με αφορα, με καποιες ερωτησεις μου, στις οποιες τον καλω ν απαντησει σε οποια στηλη θελει.

verdadeiro έγραψε:
Δυστυχως λογω προσωπικου ασχημου ατυχηματος χθες βραδυ..
δεν μπηκα καθολου στην ενοτητα μου..

Οπως ο admin μολις με ενημερωσε μετεφερε με δικη του πρωτοβουλια καποια χθεσινα σχολια του Frencie σε αλλη ενοτητα
Σημερα διαβασα μολις τωρα ,με μεγαλη απορια προσωπικη επιθεση για αυτο!!!
Ισως καλυτερα...
καλο ειναι καποιος να αποκαλυπτεται........

Στην δυσκολη ...τα προσωπεια πεφτουν

Οποιος το βρισκει αντιδημοκρατικο ,
επειδη θελω να διατηρησει ενα επιπεδο ευπρεπειας ,
απλα ας μην το διαβαζει..

ευχαριστω...


Αληθεια, ο admin μετεφερε τις δημοσιευσεις μου οι οποιες αφορουσαν απαντησεις σε δικες σας δημοσιευσεις, στη συγκεκριμενη στηλη? Εαν ειναι ετσι λοιπον, σας ζητω συγγνωμη και καλω τον admin να εξηγησει σ εμενα και στους αναγνωστες γιατι προεβη σ αυτη την ενεργεια.
Τη προσωπικη επιθεση στο προσωπο σας που τη διακρινατε? :o εαν δε συμφωνω με τα γραφομενα σας, και τολμω να γραψω αυτα που πιστευω, αυτο το χαρακτηριζετε προσωπικη επιθεση?
Τι εννοειται λεγοντας "καλο ειναι καποιος ν αποκαλυπτεται" :?: Eδω και 2 μηνες (για να μη πω παραπανω) εχω διαφοροποιηθει απο εσας και γραφω οτι παμε για κατω. Ειλικρινα δε σας καταλαβαινω. Το αυτο ισχυει και για τα προσωπεια. Αν θελετε πεστε μου καθαρα τι ακριβως εννοειτε.
Τα περι ευπρεπειας αλλου και οχι σ εμενα, διοτι ποτε δε σας εδωσα καποιο δικαιωμα ωστε να ομιλειτε για ευπρεπεια.
Περιμενω ακομα τις απαντησεις σας, σε καποια αλλα ερωτηματα που σας ειχα βαλει πολυ προσφατα και ειχατε βαρεθει (δικα σας λογια) να μου απαντησετε. Αν επιθυμειτε μου απαντατε συνολικα. Αν οχι, κανενα προβλημα.

_________________
Μην τα βάζεις με ηλίθιους. Σε κατεβάζουν στο επίπεδό τους και σε κερδίζουν ευκολα λόγω εμπειρίας


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΞΕΦΟΡΤΩΜΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 09, 2010 8:19 pm 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ Μαρ 25, 2009 11:31 pm
Δημοσιεύσεις: 2001
Έχω γράψει επαλειμμένα στο παρελθόν τις μεταφορές στην ενότητα του Verdadeiro.

Η ενότητα ο Veradeiro απαντά… είναι για να απαντά σε ερωτήσεις.

Όποτε μπορώ την καθαρίζω εγώ ή ο Verda για να είναι καλύτερη η ανάγνωση.

Γιατί πολλές φορές η κουβέντα ξεφεύγει… Δεν σβήνουμε μόνο μεταφέρουμε.

Δεν είναι μόνο οι δημοσιεύσεις σας φίλε Frenchie που μεταφέρθηκαν...

Και εν πάση περιπτώσει δεν τις έσβησε κανένας, τις μετέφερα στο Γενικά Σχόλια.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΞΕΦΟΡΤΩΜΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Φεβ 09, 2010 8:26 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Δευτ Μάιος 25, 2009 8:05 pm
Δημοσιεύσεις: 9
ΜΠΡΑΒΟ ΚΥΡΙΕ FRENCHIE ΠΙΑΣΑΤΕ ΤΟ ΣΦΥΓΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΑΞΙΟΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΩΝ.
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΕΙ ΠΕΡΑ ΟΜΩΣ ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΠΕΡΙΑΥΤΟΛΟΓΕΙΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕΙΩΣΕΤΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΒΑΓΓΕΛΗ ΔΕΙΧΝΩΝΤΑΣ ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΒΓΑΖΩΝΤΑΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΔΟΣΕΙΣ ΚΑΚΙΑΣ.
ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο VERDADEIRO KAI ΠΟΣΟ ΜΕΣΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΣΤΙΣ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΤΟΥ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ.
ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΠΕΣΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ.
ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΑΥΤΟΛΟΓΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ BOOM ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΣΕΙΣ. ΑΦΗΣΤΕ
ΚΑΤΑ ΜΕΡΟΣ ΤΙΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΡΑΨΤΕ ΤΙΣ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.[/quote]
Φιλε μου, πιστευω οτι ο κ Verdadeiro δεν εχει αναγκη αυτοκλητων δικηγορων. Εαν τον εχω μειωσει, μπορει να βγει ο ιδιος και να υπερασπισει τον εαυτον του. Αρα δε βλεπω το λογω να τραβατε κανα ζορι εσεις. Αν παλι σας κουρασα, δε σας υποχρεωσα να διαβαζετε τα γραπτα μου, οπως εγω ποτε δεν εχω ασχοληθει με τα δικα σας. Οσο για εμπαθειες, κακιες,και περιαυτολογιες μαλλον στον υπνο σας τα ειδατε, αλλα σιγουρα οχι εδω. Και βεβαια δεν ανεχομαι απο ΚΑΝΕΝΑΝ να μου πει τι θα γραψω η αν θα λιβανισω. Λιβανιστε εσεις αν και οσο θελετε. Παρα ταυτα ευχομαι παντα οι δημοσιευσεις του κ verdadeiro να σας βοηθουν και να περνατε ταμειο


ΦΙΛΕ FRENCHIE ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΩ ΚΑΝΕΝΑ ΖΟΡΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΙΒΑΝΙΖΩ ΚΑΝΕΝΑ. ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΛΙΒΑΝΙΣΜΑ. ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΟ ΤΡΑΒΑΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙ ΠΑΜΠΟΛΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΟΥ ΣΤΟΝ VERDADEIRO.
EΠΙΣΗΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΑ ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΕΣΕΝΑ. ΟΙ ΕΜΠΑΘΕΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΚΙΕΣ ΣΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΑΤΙΑ. ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙΣ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΒΟΟΜ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΓΕΜΙΣΕΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ΜΕ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ. ΓΡΑΨΕ ΑΠΛΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ
ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΔΙΚΕΙΣ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. ΤΕΛΟΣ ΕΔΩ


Κορυφή
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 161 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 231 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Ελληνική μετάφραση από το phpbb2.gr