neoforum.gr



Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες




Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 32 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάλυση Λανέτ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μάιος 19, 2009 11:40 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Πέμ Μαρ 26, 2009 8:07 pm
Δημοσιεύσεις: 49
με θλίβει να βλέπω 2 καλλιεργημένους ανθρώπους που έχουν πολλά να προσφέρουν με τα γραφόμενά τους να κάνουν σαν μικρά παιδιά. Είμαι σίγουρος ότι μπορείτε να συζητήσετε τις όποιες διαφωνίες σας με επιχειρήματα εξεφρασμένα με ήπιους τόνους δημοσίως. Ο admin καλά κάνει και κρατάει ουδέτερη στάση.


Κορυφή
 Προφίλ  
 

 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάλυση Λανέτ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μάιος 19, 2009 11:45 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Τετ Απρ 15, 2009 8:55 pm
Δημοσιεύσεις: 1145
Εδω ομως θα πάρουμε εμείς μέρος

Κ. Φαντομά,
έχω Λαννετ από πολύ καιρό πριν γνωρίσω την ΕΝΑΠ, κλπ παρέα...
Σκουπιδαριά ή οχι, οταν κάποιος εγκλωβιστεί,
με Εθνική στα 30τόσα
με ΜΙΓ στα 7, ή με Βουβούς στα 25, δεν εχει σημασία.
ΣΗΜΑΣΙΑ εχει οτι ειναι εγκλωβισμένος...

Ουδέποτε προέτρεψε η ΕΝΑΠ να πάρουμε μετοχές Λαννετ, αντίθετα με οτι συμβαίνει με την πάρτυ σου...

Απο την ΕΝΑΠ ζητήσαμε εγω προσωπικά και άλλοι συμφουρήτες να κάνει ΤΑ σε κάποιες εταιρείες για να δούμε απο αυτη την πλευρά την συμπεριφορά της μετοχής...

Ουδέποτε όμως παρότρυνε, απεναντίας το απέφευγε ευγενικά

Η θορυβούσα όμως επίθεσή σου στην ΕΝΑΠ μας υποψιάζει οτι κάτι τρέχει, κάτι φοβάστε

ΚΑΙ ΟΧΙ οτι κόπτεστε για τους μικρομετόχους... σιγά μην κόψεις και το βραδινό σου απο την στενοχώρια ...

και τα βαρύγδουπα κοσμητικά επίθετα κλπ, πέταξε τα σε παρακαλώ στον Καιάδα...

Εφ όσον δεν γνωριζόμαστε προσωπικά... άσε τις προστασίες κατά μέρους και εξέφρασε την άποψή σου ως αρμόζει σε μορφωμένους ανθρώπους...


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάλυση Λανέτ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μάιος 19, 2009 11:59 am 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Πέμ Μαρ 26, 2009 12:46 pm
Δημοσιεύσεις: 36
XANODOS έγραψε:
Εδω ομως θα πάρουμε εμείς μέρος

Κ. Φαντομά,
έχω Λαννετ από πολύ καιρό πριν γνωρίσω την ΕΝΑΠ, κλπ παρέα...
Σκουπιδαριά ή οχι, οταν κάποιος εγκλωβιστεί,
με Εθνική στα 30τόσα
με ΜΙΓ στα 7, ή με Βουβούς στα 25, δεν εχει σημασία.
ΣΗΜΑΣΙΑ εχει οτι ειναι εγκλωβισμένος...

Ουδέποτε προέτρεψε η ΕΝΑΠ να πάρουμε μετοχές Λαννετ, αντίθετα με οτι συμβαίνει με την πάρτυ σου...

Απο την ΕΝΑΠ ζητήσαμε εγω προσωπικά και άλλοι συμφουρήτες να κάνει ΤΑ σε κάποιες εταιρείες για να δούμε απο αυτη την πλευρά την συμπεριφορά της μετοχής...

Ουδέποτε όμως παρότρυνε, απεναντίας το απέφευγε ευγενικά

Η θορυβούσα όμως επίθεσή σου στην ΕΝΑΠ μας υποψιάζει οτι κάτι τρέχει, κάτι φοβάστε

ΚΑΙ ΟΧΙ οτι κόπτεστε για τους μικρομετόχους... σιγά μην κόψεις και το βραδινό σου απο την στενοχώρια ...

και τα βαρύγδουπα κοσμητικά επίθετα κλπ, πέταξε τα σε παρακαλώ στον Καιάδα...

Εφ όσον δεν γνωριζόμαστε προσωπικά... άσε τις προστασίες κατά μέρους και εξέφρασε την άποψή σου ως αρμόζει σε μορφωμένους ανθρώπους...


XANODOS, 5αστεράκια από μένα!

_________________
Δεν ελπίζω τίποτε
Δε φοβάμαι τίποτε
Είμαι λεύτερος


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάλυση Λανέτ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μάιος 19, 2009 1:22 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Πέμ Μαρ 26, 2009 11:41 am
Δημοσιεύσεις: 161
κατω τα χερια απο την ΕΝΑΠ. δεν εχω δει ατομο να πιανει τοσα πολλα και να προσπαθει να μας βοηθησει χωρις συμφερον. εδω καλοπληρωμενοι μανατζερ και στελεχη και λενε ψεμματα η ειναι ασχετοι. ειναι γνησια οσο φαινεται.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάλυση Λανέτ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μάιος 19, 2009 2:41 pm 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφή: Τετ Απρ 15, 2009 8:55 pm
Δημοσιεύσεις: 1145
michelino έγραψε:
κατω τα χερια απο την ΕΝΑΠ. δεν εχω δει ατομο να πιανει τοσα πολλα και να προσπαθει να μας βοηθησει χωρις συμφερον. εδω καλοπληρωμενοι μανατζερ και στελεχη και λενε ψεμματα η ειναι ασχετοι. ειναι γνησια οσο φαινεται.


Εδω είναι που τσιγκλάει Μισελίνο...
Η αφιλοκερδής προσφορά της έγινε/γίνετε ενοχλητική φαίνετε...


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάλυση Λανέτ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μάιος 19, 2009 3:07 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ Απρ 08, 2009 11:44 pm
Δημοσιεύσεις: 436
Τα διαγράμματα και τα σχόλια των αναλύσεων της ΛΑΝΕΤ ανέβηκαν εκ νέου, μετά από αρκετή ώρα εργασίας...

_________________
Οι απόψεις, όσο με αφορά, θα είναι πάντα αυστηρά υποκειμενικές και
επ’ ουδενί επικουρικές σε λήψη ή ματαίωση οιασδήποτε επενδυτικής απόφασης
.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάλυση Λανέτ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μάιος 19, 2009 4:21 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ Απρ 08, 2009 11:44 pm
Δημοσιεύσεις: 436
ΕΝΑΠ έγραψε:
Τα διαγράμματα και τα σχόλια των αναλύσεων της ΛΑΝΕΤ ανέβηκαν εκ νέου, μετά από αρκετή ώρα εργασίας...


Admin αν πρόσεξες, στο πρώτο διάγραμμα και ΜΕΤΑ το εκ νέου ανέβασμα σχολίων και διαγραμμάτων της Λανέτ προερχόμενα αποκλειστικά από το ΠΑΛΙΟ ΦΟΡΟΥΜ, γράφει στο κάτω μέρος.

Τελευταία επεξεργασία από ΕΝΑΠ και Τρί Μάιος 19, 2009 3:50 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά.

Κατά συνέπεια, αυτή η 1 επεξεργασία αφορά την τελευταία που έκανα σήμερα το απόγευμα με την επαναφόρτωση των διαγραμμάτων για τα ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΠΑΛΙΑ διαγράμματα από το άλλο φόρουμ που ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ και των λόγων μου το αληθές.
Η ΑΛΛΗ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ Ή ΑΛΛΕΣ, ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΑΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΩΣ ΠΟΎ ΕΙΝΑΙ.

_________________
Οι απόψεις, όσο με αφορά, θα είναι πάντα αυστηρά υποκειμενικές και
επ’ ουδενί επικουρικές σε λήψη ή ματαίωση οιασδήποτε επενδυτικής απόφασης
.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάλυση Λανέτ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μάιος 19, 2009 5:36 pm 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ Μαρ 25, 2009 11:31 pm
Δημοσιεύσεις: 2001
ΕΝΑΠ έγραψε:
ΕΝΑΠ έγραψε:
Τα διαγράμματα και τα σχόλια των αναλύσεων της ΛΑΝΕΤ ανέβηκαν εκ νέου, μετά από αρκετή ώρα εργασίας...


Admin αν πρόσεξες, στο πρώτο διάγραμμα και ΜΕΤΑ το εκ νέου ανέβασμα σχολίων και διαγραμμάτων της Λανέτ προερχόμενα αποκλειστικά από το ΠΑΛΙΟ ΦΟΡΟΥΜ, γράφει στο κάτω μέρος.

Τελευταία επεξεργασία από ΕΝΑΠ και Τρί Μάιος 19, 2009 3:50 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά.

Κατά συνέπεια, αυτή η 1 επεξεργασία αφορά την τελευταία που έκανα σήμερα το απόγευμα με την επαναφόρτωση των διαγραμμάτων για τα ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΠΑΛΙΑ διαγράμματα από το άλλο φόρουμ που ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ και των λόγων μου το αληθές.
Η ΑΛΛΗ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ Ή ΑΛΛΕΣ, ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΑΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΩΣ ΠΟΎ ΕΙΝΑΙ.


Σε αυτό το μήνυμα 1 φορά είναι η επεξεργασία...όπως δείχνει...


Στο επόμενο στην σειρά ήταν 2 φορές το πρωί με τελευταία την Τρί Μάιος 19, 2009 10:54 am...

Τώρα βλέπω ότι έγιναν 5

Επαναλαμβάνω...Το 1ο μήνυμα δείχνει ότι δεν είχε επεξεργαστεί...το 2ο έδειχνε επεξεργασία από εσάς. όπως φαίνετε στα προηγούμενα μηνύματα μου.

Δεν υπάρχει περίπτωση να έχει γίνει κάτι από εμάς.

Είσαστε σίγουρη ότι είχε photo το 1ο μήνυμα?


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάλυση Λανέτ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μάιος 19, 2009 6:10 pm 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ Απρ 08, 2009 11:44 pm
Δημοσιεύσεις: 436
admin έγραψε:
ΕΝΑΠ έγραψε:
ΕΝΑΠ έγραψε:
Τα διαγράμματα και τα σχόλια των αναλύσεων της ΛΑΝΕΤ ανέβηκαν εκ νέου, μετά από αρκετή ώρα εργασίας...


Admin αν πρόσεξες, στο πρώτο διάγραμμα και ΜΕΤΑ το εκ νέου ανέβασμα σχολίων και διαγραμμάτων της Λανέτ προερχόμενα αποκλειστικά από το ΠΑΛΙΟ ΦΟΡΟΥΜ, γράφει στο κάτω μέρος.

Τελευταία επεξεργασία από ΕΝΑΠ και Τρί Μάιος 19, 2009 3:50 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά.

Κατά συνέπεια, αυτή η 1 επεξεργασία αφορά την τελευταία που έκανα σήμερα το απόγευμα με την επαναφόρτωση των διαγραμμάτων για τα ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΠΑΛΙΑ διαγράμματα από το άλλο φόρουμ που ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ και των λόγων μου το αληθές.
Η ΑΛΛΗ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ Ή ΑΛΛΕΣ, ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΑΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΩΣ ΠΟΎ ΕΙΝΑΙ.


Σε αυτό το μήνυμα 1 φορά είναι η επεξεργασία...όπως δείχνει...


Στο επόμενο στην σειρά ήταν 2 φορές το πρωί με τελευταία την Τρί Μάιος 19, 2009 10:54 am...

Τώρα βλέπω ότι έγιναν 5

Επαναλαμβάνω...Το 1ο μήνυμα δείχνει ότι δεν είχε επεξεργαστεί...το 2ο έδειχνε επεξεργασία από εσάς. όπως φαίνετε στα προηγούμενα μηνύματα μου.

Δεν υπάρχει περίπτωση να έχει γίνει κάτι από εμάς.

Είσαστε σίγουρη ότι είχε photo το 1ο μήνυμα?


Είχε 3 εικόνες με τα σχόλιά τους, όπως ακριβώς τα γράφω στο κείμενο του μηνύματος και ήταν ακριβώς οι 2 από αυτές που ανέβασα σήμερα, μαζί με την τρίτη που ήταν η πρώτη εικόνα από το δεύτερο θέμα, όπως επίσης το διευκρίνησα στο τέλος του κειμένου σήμερα.
Το δεύτερο θέμα είχε μόνο μία και ήταν η ίδια με την υπάρχουσα δεύτερη εικόνα.

_________________
Οι απόψεις, όσο με αφορά, θα είναι πάντα αυστηρά υποκειμενικές και
επ’ ουδενί επικουρικές σε λήψη ή ματαίωση οιασδήποτε επενδυτικής απόφασης
.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάλυση Λανέτ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μάιος 19, 2009 6:20 pm 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: Τετ Μαρ 25, 2009 11:31 pm
Δημοσιεύσεις: 2001
Αγαπητή ΕΝΑΠ…

Μπαίνουμε σε μια κουβέντα που δεν βγάζει πουθενά…Εμείς λέμε ότι δεν είχε επεξεργαστεί…Εσείς μας λέτε ότι το αλλάξαμε… (Εφόσον είχε photo) Και ξαναλέω…Δεν είχαμε και δεν έχουμε κανένα λόγο για να κάνουμε κάτι τέτοιο.


Θα επαναλάβω…Δεν έγινε καμία αλλαγή από το neoforum.gr…


Επίσης το phpbb δεν έχει τέτοιου είδους bug για να γίνει κάτι τέτοιο από μόνο του.

Έχω την εντύπωση όμως ότι ήταν 2 τα διαγράμματα εξ αρχής.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 32 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Ελληνική μετάφραση από το phpbb2.gr